מוסך הסדר בירושלים

מוסך הבירה ירושלים

לפני שניכנס לכל הפרטים נתחיל בהסבר קצר שאנשים מתבלבלים בו, ההבדל בין מוסך הסדר למוסך מורשה.
מוסך מורשה-  הינו מוסך הפועל על פי רישיון כחוק מטעם משרד התחבורה.
מוסך הסדר- הינו מוסך אשר יש לו הסכמים עם חברות ביטוח שונות.

ההסכם הזה בין חברות הביטוח למוסך הוא למעשה ההסדר. כך למשל יש מצב בו מוסך אחד יכול להיות גם מוסך מורשה וגם מוסך הסדר, כמו המוסך שלנו, מוסך הבירה.

מוסך הסדר – היתרונות בשימוש

 • בעקבות ההסכם שיש בין המוסך לחברת הביטוח הלקוח הסופי, אתה, מקבל בסופו של יום את העלות המשתלמת ביותר שכן במסגרת אותם הסכמים ישנם מחירים מוסכמים ומופחתים מהמחירים הרגילים אשר מוסך שאינו מוסך הסדר יציע לך.
 • מעבר לחיסכון הכספי יש גם חיסכון של זמן (וזמן שווה כסף כידוע לכולנו) שכן, הועבדה שהמוסך וחברת הביטוח מתואמים וחתומים על הסכם חוסכת לך כלקוח הסופי את הבירוקרטיה של הסדרת התשלומים. לרוב גם ניתן יהיה לפתוח את הליכי התביעה מהביטוח במוסך עצמו, ללא הצורך לפנות לסוכן ביטוח באופן פיסי או טלפוני.
 • במרבית המקרים, עקב רצון חברת הביטוח שהטיפול יבוצע במוסך הסדר, תקבל הצעה נמוכה על ההשתתפות העצמית במידה ותטפל ברכב במוסך הסדר ולא במוסך אחר.

חברות ביטוח שעובדות עם מוסך הסדר הבירה

 • מגדל
 • הפניקס
 • כלל
 • מנורה
 • הראל
 • שרביט
 • איילון
 • ביטוח חקלאי

ישנן חברות ביטוח כמו "מגדל חברה לביטוח" למשל אשר מציעות פריסה מצומצמת של מוסכי הסדר או חברות כמו "ביטוח חקלאי" אשר פרוסות באזורים מושביים וקיבוציים יותר. היתרון שלנו במוסך הבירה הוא שלא משנה אם אתם מבוטחי ב"הראל", "כלל ביטוח" או "איילון חברה לביטוח", אצלנו תקבלו את היחס והשירות הטוב ביותר באזור ירושלים.

מוסך הסדר ירושלים הבירה

שמעתי רבות על ניגודי אינטרסים במוסכי הסדר- האם זה נכון?

לא נכחיש כי מוסכי הסדר מסוימים דואגים יותר לחברות הביטוח מאשר ללקוח הסופי, זאת בעיקר על ידי שימוש בחלפים משומשים וזולים או בעבודה מהירה ולא מקצועית על מנת לחסוך בשעות מוסך. אצלנו במוסך הבירה לא תמצאו דברים כאלו, אנו שמים את הלקוחות שלנו בראש ובראשונה ודואגים לבטיחותם ולבטיחות רכביהם. האינטרס שלנו הוא שהלקוח יהיה מרוצה ויוכל לנהוג בשלום ובבטיחות על רכבו, זהו האינטרס העיקרי שאנו שמים לפנינו בכל קבלת לקוח חדש או וותיק.

מה מייחד אתכם במוסך הבירה?

אנחנו במוסך הבירה נהנים מהעובדה כי אנו גם מוסך הסדר וגם מוסך מורשה וכך אנו מסוגלים לספק ללקוחותינו חלפים מקוריים ורשמיים במהירות מירבית ובעלות נמוכה ממוסכים אחרים שאינם מוסכים מורשים או מוסכי הסדר. עוד אצלנו תוכלו ליהנות ממבצעים והטבות בלעדיים השמורים למועדון הלקוחות המיוחד והבלעדי שלנו, מועדון אשר יסייע לכם במתן הנחות קבועות (הנעות מחמישה אחוזים ועד חמישים אחוז) כמו גם בבדיקות חינמיות והטבות כמו רכב חלופי מהיום הראשון.

מה צריך לעשות על מנת להתחיל ולהיות מטופל אצלכם?

לא צריך לעשות שום דבר מיוחד על מנת להיות לקוח מרוצה של מוסך הבירה או של מרכז התאונות המשוכלל שלנו, כל שצריך לעשות הוא להגיע אלינו למוסך היושב ברחוב צרת 7 , א.ת. תלפיות ירושלים, או שאתם מוזמנים להתקשר ולתאם עמנו מראש למספר
02-6783770 או כמובן, לשלוח לנו עם הפרטים שלכם.

מוסך הבירה – המוסך שלך בבירה.

 

אולי יעניין אותך גם..