מרכז התאונות של מוסך הבירה עומד לרשותך

מרכז פחחות וצבע בירושלים

בעולם מושלם לא היינו רוצים להעמיד לרשותכם את מרכז התאונות שלנו במוסך הבירה, היינו רוצים לאחל לכל הנהגים שלא יצטרכו להשתמש בשירותנו לעולם, אבל העולם לא מושלם ותאונות קורות. בנוסף, בנינו והשקענו במרכז אשר יעניק את כל הטיפולים הנחוצים לכם ברמה הגבוהה ביותר ועם תודעת השירות הטובה בכל ירושלים. אז אם כבר יש מקום שכזה, לא תרצו שיטפל לכם ברכב? אצלנו תמצאו את הטופ של שירותי הפחחות וצבע בירושלים.

מרכז התאונות של מוסך הבירה – פחחות וצבע ברמה בינלאומית

אצלנו במוסך הבירה חיים ונושמים רכבים ומכניקה באופן יומיומי, הצוות שלנו והמכשור הטכנולוגי העומד לרשותנו הוא הטוב ביותר שיש בארץ ישראל. אנחנו לא סתם אומרים את זה, אנחנו אפילו מתחייבים לכך בצורה של שלוש שנות אחריות על הטיפולים המתבצעים אצלנו. אנחנו מתייחסים לפחחות וצבע כקודש הקודשים של עולם המוסכות.

כבר מימינו הראשונים, עוד בשנת 1965, אנחנו מתעסקים בפחחות וצבע, עם השנים הבאנו כי ישנו מחסור חמור בארץ באנשי מקצוע המתמחים בתחומים אלו ומסוגלים לבצע עבודה ללא רבב. זו הסיבה ששלחנו את העובדים שלנו (ואנחנו עדיין שולחים אותם) להשתלמויות נרחבות בתחום, על מנת שיוכלו להיות אוטוריטות בתחום הזה. וכל באמת קרה, כיום אנו מהמוסכים המובילים בארץ בטיפולי פחחות וצבע.

רק חומרי הגלם הטובים ביותר וחלפים מקוריים

הרבה נהגים נקשרים לרכב שלהם ומתייחסים אליו בכבוד ובאהבה, אנו דואגים לרכבכם באותה צורה בדיוק שהיינו מטפלים ברכב שלנו. על ידי שימוש במותגי הצבע המובילים בעולם אנו מסוגלים לדייק כל צבע באשר הוא. על ידי שימוש בתיקוני מרכב מאלומיניום אנו מסוגלים להתמודד עם כל דפיקה ופגיעה בפח הרכב.
אנחנו מבינים כי הרכב שלכם הוא חלק מהמשפחה שלכם ולכן אנו מציעים את הטוב ביותר, במחיר המשתלם ביותר ועם אחריות.

במוסך הבירה תמצאו לא רק את שירותי הפחחות והצבע הטובים בירושלים, אצלנו תמצאו אנשים שיתייחסו אליכם בכבוד, צוות שלא מחפש לעקוץ ולרמות אלא לרצות ולהבטיח עוד שנים של הנאה ובטיחות. מרכז התאונות שלנו משמש כבית חם ואוהב, כמקום בו הרכב יכול לקבל את הטיפולים הטובים ביותר ולחזור במהירות לתצורתו המקורית מבלי לחשוש מבלאי, טיפולים חוזרים ואפילו פגיעה בערך הרכב.

מוסך מורשה ומוסך הסדר בירושלים שמתייחס ללקוחות בכבוד

כאנשי מקצוע אשר נמצאים בתחום כבר שנים רבות שמענו כבר את כל הצדדים הרעים של המקצוע, נתקלנו בחיינו בעשרות בעלי רכבים שחוו רגעים לא נעימים עם המוסך הקודם שלהם והחלטנו שאצלנו זה לא יקרה. אצלנו הלקוח הוא מעל הכל ותחושת שביעות הרצון שלו היא המפתח לעסק מצליח.
אנו עובדים בצורה שוטפת וקבועה עם חברות הביטוח המובילות בארץ (מגדל, הראל, הפניקס, מנורה, כלל והרשימה עוד ארוכה) ונסייע לכם במילוי הטפסים הרלוונטיים על דיווח התאונה, אנו מבינים כי טיפול זול הוא טיפול שעולה ביוקר בהמשך הדרך ולכן אנו משתמשים בחומרים הטובים ביותר, באנשי השירות המקצועיים ביותר ולכל זה ישנם המחירים הנוחים ביותר.

אנחנו מאמינים ששביעות רצונכם הינה חלק בלתי נפרד מהטיפול ברכבכם ולכן אנו מציעים לכם ליווי מלא מול חברות הביטוח, רכב חלופי באופן מידי, אחריות של 3 שנים על הטיפולים, כוס קפה טוב ואיכותי בחדר ההמתנה וכמובן את מלוא תשומת הלב הנדרשת.

אז, כפי שאמרנו בתחילה, בוא נקווה שלא תצטרכו אותנו, אבל אם כבר יש לכם צורך בשירותי פחחות וצבע בירושלים אנחנו במוסך הבירה מחכים לכם.

אתם מוזמנים לקפוץ לבקר אותנו באזור התעשייה תלפיות, רח' צרת 7. או להתקשר  אלינו או לשלוח וואטסאפ ואחד מנציגנו יחזור אליכם וישמח לעמוד לרשותכם.

אולי יעניין אותך גם..

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן