אמרת פורד? אמרת מוסך הבירה!

מוסך מורשה פורד

אי אפשר לדבר על רכבי פורד מבלי להזכיר בקצרה את הנרי פורד, אותו תעשיין ובעל חזון אשר במו ידיו בנה את מכונית ממונעת על ידי בעירה פנימית בתקופה שאיש לא חלם על כך, האיש שהפך את הרכב למוצר צריכה בסיסי ושילם לעובדיו שכר ראוי כמו גם העובדה שחולל מהפכה בתצורת המפעלים בתקופתו ובזכות כל זה נבחר לאיש העסקים של המאה העשרים.
אצלנו במוסך הבירה גאים במורשת המכובדת הזו ובעובדת היותנו מוסך מורשה פורד. כעסק אשר התחיל את דרכו כעסק משפחתי והתפתח למוסך הגדול בירושלים והסביבה אנו מבינים מבפנים את הצורך להתרחב ולגדול אך לשמור על הגרעין המשפחתי שלנו.

מוסך מורשה פורד בירושלים

מוסך הבירה ממוקם באזור התעשייה תלפיות, עוד מהימים שאזור התעשייה הזה לא היה מפותח אנחנו ביססנו בו את ביתנו והתרחבנו בו, אנו דואגים להתחדש בטכנולוגיה החדישה ביותר וכל עובדינו עוברים הכשרות והסמכות על מנת שנוכל להעניק לך את השירות הטוב ביותר, בזמן הקצר ביותר ובמחיר הנוח ביותר. אלו שלושת העקרונות שמנחים אותנו ומהווים נר לרגלינו עוד מימינו הראשונים.

על מנת שנוכל להמשיך ולהתפתח ולשמור על מעמדנו כמוסך המוביל בירושלים לטיפול ברכבי פורד והיותנו גם מוסך מורשה וגם מוסך הסדר הפועל עם חברות הביטוח המובילות בשוק, אנו מציעים שירות של מועדון לקוחות אקסקלוסיבי אשר מונה למעלה מ15 אלף לקוחות מרוצים אשר נהנים מהטבות מפליגות כמו למשל רכב חלופי באופן מיידי, הנחות בגובה של עד 50% על טיפולים, חלפים וטסטים ועוד מגוון נרחב של הטבות כדאיות.

מוסך מרכזי לרכבי פורד

ברשותנו מכשור הדיאגנוסטיקה המוביל בעולם אשר עומד בתנאים המחמירים של חברת פורד, באמצעות מכשור זה אנו מסוגלים לזהות מגוון תקלות ברכבי פורד במהירות ובדייקנות. בעזרת הניסיון רב השנים שלנו והעובדה כי עובדנו מתעטרים בתעודת הסמכת רב אמן בטיפול ברכבים אנו מסוגלים לבצע את הטיפולים במהירות ובצורה הבטוחה ביותר, כזו שגם מחזיקה מעמד לאורך זמן ומאפשרת לנו להציע ללקוחותינו 3 שנות אחריות על הטיפולים שהם מבצעים אצלנו.

בגזרת התחזוקה השוטפת אנו מעסיקים צוות רחב ומיומן של חשמלאים המתמחים במערכות החשמל של רכבי פורד, מיזוג אוויר ברכבים ולרשותנו המערכות המתקדמות ביותר בארץ למילוי גז ומחזור גז בוואקום. אנו עומלים ימים כלילות על מנת לעמוד בתנאי הסף המחמירים של חברת פורד על מנת להישאר בחוד החנית של מרכזי שירות פורד בארץ ובעולם.

המוסך המוביל בירושלים לטיפול

מדי שנה אנו זוכים בדירוג של חמישה כוכבים על שירותנו ומקצועיותנו, אנו פועלים על פי תו התקן 9002ISO ושולחים את עובדינו להשתלמויות והסמכות מקצועיות באופן תדיר על מנת שנהיה מסוגלים להציע לך את השירות הטוב ביותר.
בין אם אתה מחפש מוסך שיסייע לך בהעברת הרכב טסט, כיווני פרונט ומערכות מיגון, מכונאות, שירותי צבע ופחחות, שכפול מפתחות מקוריים של רכבי פורד או כל דבר הקשור ל"בריאות" הרכב והבטחת הבטיחותיות שלו בעבורך ובעבור משפחתך אז מוסך הבירה הוא הבחירה הטבעית בעבורך.

אצלנו במוסך הבירה גאים בעבודתנו ויותר מכך אנו נרגשים להציע לך להצטרף אלינו למשפחה וליהנות מחוויית טיפולים שלא הכרת עד היום. לפרטים נוספים אודות מועדון הלקוחות שלנו או על המוסך והשירותים השונים שאנו מעניקים אתם מוזמנים לבקר אותנו, להתקשר או לשלוח הודעת וואטסאפ. אנחנו מחכים לך!

אולי יעניין אותך גם..

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

מוסך מורשה פורד
לוגו מאזדה - מוסך הבירה

המוסך פתוח!!
אנו עובדים במתכונת מצומצמת
נדרש לקבוע תור: 02-6783770

מוסך מאזדה סגור
דילוג לתוכן