מוסך הסדר הראל ירושלים – מוסך הבירה

מוסך הסדר רשמי של חברת ביטוח הראל – מוסך הבירה ירושלים

אם אתם מבוטחים בחברת ביטוח הראל, ונקלעתם לתאונה עם הרכב שלכם, אז להגיע למרכז שירות הבירה, על מנת לטפל בנזקים שנגרמו לרכבכם, יהיה הדבר הנכון ביותר עבורכם. זאת מהסיבה הפשוטה, שאנחנו- מרכז שירות הבירה, עובדים עם חברת הביטוח הראל, כמוסך הסדר מטעמה. משמעות הדבר עבורכם היא שירות מהיר, בירוקרטיה פשוטה והתנהלות חכמה. רוצים לדעת עוד? המשיכו לקרוא.

הצעד הראשון לעבר תיקון רכבכם

הדבר הראשון שיש לבצע לאחר תאונת דרכים, על מנת להחזיר את הרכב למצב תקין, הוא לבחור במוסך הטוב ביותר למילוי המשימה. יש באפשרותכם לגשת למוסך מטעמכם, או לפנות למוסך הסדר שעובד עם חברת הביטוח, שבה אתם מבוטחים. במידה ובחרתם לגשת מוסך באופן עצמאי, עליכם לזכור כי ההליך הוא באחריות האישית שלכם בלבד, ולאחר התיקון עליכם לרכז את כל ההוצאות, ולתבוע את חברת הביטוח שלכם על מנת לקבל החזר. משמעות הדבר – הליך ארוך, בירוקרטי, מייגע, שסופו לא תמיד אומר שתקבלו החזרים מלאים מחברת הביטוח.

יתרונות בבחירת מוסך הסדר

בעקבות ההסכם הקיים בין המוסך לבין חברת הביטוח, אתם, כמבוטחי חברת הראל, זוכים לקבל בסופו של יום את העלות המשתלמת ביותר, שכן במסגרת אותם הסכמים ישנם מחירים מוסכמים ומופחתים מהמחירים הרגילים אשר מוסך, שאינו מוסך הסדר, יציע לך.

במרבית המקרים, עקב רצון חברת הביטוח שהטיפול יבוצע במוסך הסדר, תוכלו לזכות בהצעה נמוכה על ההשתתפות העצמית במידה ותבחרו לטפל ברכב במוסך הסדר ולא במוסך אחר.

מעבר לחיסכון הכספי יש גם חיסכון של זמן (וזמן שווה כסף כידוע לכולנו) שכן, העובדה שהמוסך וחברת הביטוח מתואמים וחתומים על הסכם חוסכת לכם את כל הבירוקרטיה של הסדרת התשלומים. לרוב גם ניתן יהיה לפתוח את הליכי התביעה מהביטוח במוסך עצמו, ללא הצורך לפנות לסוכן ביטוח באופן פיסי או טלפוני.

אנו במרכז שירות הבירה מעניקים ללקוחותינו ליווי מלא "מקצה לקצה", במילוי הטפסים של חברת הביטוח, כגון טופס הודעה על תאונת דרכים, והגשת התביעה לחברת הביטוח.

שירות הבירה – מרכז לטיפול בתאונות

שירות הבירה מאפשר לכם ליהנות מטיפול מקצועי במחלקת הפחחות והצבע שלנו, שהינן מהמובילות בארץ בתחום זה. אנו משתמשים בחומרי הצבע האיכותיים ביותר בשוק, בין היתר של חברת Sikkens  המעולה.

כמו כן, במידה ואתם תזדקקו לכך, תוכלו לקבל מאיתנו רכב חילופי באופן מיידי (מפתח מול מפתח), כך שתוכלו להמשיך את חייכם, ודבר לא ייפגע מכך שהרכב הפרטי שלכם נאלץ להישאר במוסך מספר ימים. אורך הטיפול ברכב תלוי כמובן בגדול הנזק, אך אנחנו מעריכים שבין יומיים לשלושה, רכבכם כבר יהיה מתוקן ומותאם לשימוש.

להנות מכל העולמות אצלנו במרכז שירות הבירה

אצלנו במרכז שירות הבירה ישנו צוות מנוסה, שעובר השתלמויות רבות, וצובר כל העת ניסיון וידע בתיקון רכבים שעברו תאונות דרכים. אלינו מגיעים כל יום, מעל 15 לקוחות לקבלת שירות לאחר תאונת דרכים – מה שמעיד על הניסיון הצוות בטיפול מהסוג הזה.

אנחנו במוסך הבירה נהנים מהעובדה כי אנו גם מוסך הסדר וגם מוסך מורשה וכך אנו מסוגלים לספק ללקוחותינו חלפים מקוריים ורשמיים במהירות מירבית ובעלות נמוכה ממוסכים אחרים שאינם מוסכים מורשים או מוסכי הסדר.

הבחירה הכי טובה שתעשו בזמן הקרוב!

ישנם מספר מוסכים שעובדים עם חברת ביטוח הראל, אך כמו בכל מקצוע ועסק, גם כאן, תוכלו להיתקל במוסכים טובים יותר ומוסכים טובים פחות, לכן חשוב שתבחרו במוסך טוב, שיידע להעניק שירות, בעל ניסיון רב שנים בתיקון רכבים, והכי חשוב, בעל הסדר חברת ביטוח הראל. אנחנו במרכז שירות הבירה עונים על הכל, כנראה שזה הופך אותנו לבחירה הכי טובה! לפניות צרו קשר עם מרכז שירות הבירה בטלפון – 02-6783770.

אולי יעניין אותך גם..