למה לבחור במוסך הבירה? מורשה פורד מזדה

משרד קבלה - מוסך הבירה

אנחנו במוסך הבירה גאים להיות המוסך המוביל בירושלים בטיפולי פחחות, צבע, טיפולים שוטפים והיותנו מרכז שירות בעבור רכבי מאזדה ופורד. את המאמר הזה החלטנו לכתוב כי רצינו להציג בפניכם את היתרונות שיש לנו כמוסך המרכזי לטיפול ברכבי פורד, מאזדה והיותנו מוסך הסדר העובד בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח הגדולות.

מי אנחנו?

מרכז שירות הבירה
מוסך הבירה ירושלים מורשה לרכבי מאזדה פורד

מוסך הבירה מאזדה פורד תלפיות ירושלים, הוקם בשנת 1965 על ידי אלי מזרחי (ז"ל), עוד מראשית ימינו שמנו אל מול עינינו מטרה עיקרית אחת, להיות המוסך המוביל בישראל הן בטיפולים החדשניים והאמינים ביותר והן ביחסי הלקוחות שלנו אותם אנו רואים כנכס הגדול ביותר שלנו.
מה שהתחיל כמוסך משפחתי קטן הפך במרוצת השנים לאחד המוסכים הגדולים בישראל המשתרע על שטח של למעלה מ-3,600 מטר רבוע הכוללים את הטכנולוגיה המתקדמת בעולם לטיפולי רכב, חניות פרטיות בעבור לקוחותינו וכמובן חדר המתנה שיענה על כל צרכיכם.

מרכז שירות מורשה לרכבי מאזדה / פורד

את ההכרה הגדולה ביותר על היותנו מרכז שירות ברמה הגבוהה ביותר קיבלנו משתיים מיבואניות הרכב הגדולות בארץ, פורד ומאזדה, להן אנו משמשים כמוסך מרכזי ורשמי באזור ירושלים. על כל טיפולי הרכב מנצחים שלושה רבי אמן (עם תעודות) בתחום טיפולי הרכב המלווים את הטיפול לאורכו בתשומת לב מופתית ודואגים להעניק יחס חם ואישי לכל לקוח ולקוח. כל המנהלים הבכירים והזוטרים במוסכנו הינם בני משפחתו של אלי מזרחי אשר הקים את המוסך והם דואגים לשמר את מורשתו ואת עקרונות השירות שהיו נר לרגליו.

כל עובדי המוסך מתעדכנים באופן תדיר בחידושים הטכנולוגים המתקדמים ביותר בעולם הרכב ועוברים הסמכות והשתלמויות באופן קבוע על מנת שנוכל להעניק לך את השירות הטוב ביותר. הציוד אשר ברשותנו הוא מהמתקדמים בשוק ואנו עובדים עם מערכת איכות המאושרת על ידי התקנים הישראלים והבינלאומיים הגבוהים ביותר. לא לחינם זכינו שלוש פעמים בפרס המוסך המצטיין בישראל ובדירוג של חמישה כוכבים מטעם היבואן דלק מוטורס.

היתרונות של מוסך הבירה

  • אנו משמשים כמוסך הסדר הפועל עם 8 מחברות הביטוח המובילות בישראל
  • עד 3 שנות אחריות על טיפולים
  • שימוש במותגי הצבע הטובים בעולם להבטחת דיוק ברמת הצבע
  • ליווי וסיוע מול חברות הביטוח
  • אצלנו תמצאו את מועדון הלקוחות המשתלם ביותר
  • אצלנו אתם חלק מהמשפחה
  • שימוש בחלפים מקוריים ומאושרים
  • אמינות וניסיון של שנים

לא רק שאנו מתפקדים כמוסך המרכזי בעבור רכבי מאזדה ופורד, לא רק שאנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בארץ, לא רק שיש לנו למעלה מ-15 אלף לקוחות מרוצים, לא רק שאנחנו המוסך הגדול והמוביל בירושלים והסביבה. מעל הכל אנחנו עדיין אותו מוסך משפחתי קטן וצנוע המתייחס לכל לקוח בכבוד הראוי ומציע את המחירים הנוחים ביותר.

המוסך שלנו – הבית של הרכב שלך

אצלנו במוסך הבירה דואגים לכל רכב המגיע אלינו כאילו היה זה רכב שלנו, היחס האישי והמשפחתי הם סימן ההיכר שלנו עוד מקום המוסך. בשונה ממוסכים אחרים אשר שמים את טובתם אל מול עיניהם, אצלנו הדבר היחיד שבראש זה שביעות רצונכם כלקוחות. זו הסיבה שאנו משקיעים כל כך הרבה בשיפור מתמיד של עובדינו והמכשור אשר ברשותנו, זו הסיבה שאנו דואגים שהחברים במועדון הלקוחות שלנו יקבלו תנאים מטריפים במחירים מגוחכים.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום על מנת להצטרף למשפחת הבירה ולהיות חלק ממרכז השירות הטוב ביותר בירושלים והסביבה (ומהטובים בארץ). איך מצטרפים? אתם מוזמנים להגיע אלינו באופן פיסי לכתובתנו ברחוב צרת 7, אזור התעשיה תלפיות – ירושלים. אתם מוזמנים להתקשר אלינו או לשלוח לנו הודעת וואטסאפ. כמובן שאתם מוזמנים גם ליצור עמנו קשר במייל או באמצעות הרשתות החברתיות- פייסבוק ואינסטגרם.

אולי יעניין אותך גם..