פורד ברונקו מגיעה לישראל

פורד ברונקו

דלק מוטורס, יבואנית רכבי פורד, הודיעה כי תחל למכור את הג'יפ המיתולוגי האמריקאי, פורד ברונקו

הרכב המיתולוגי פורד ברונקו יוצר בין השנים 1965-1996 ומאז הופסק יוצרו, הדור החדש, השישי במספר נולד לפני שנה במטרה להתחרות בקטגורית רכבי השטח, בין הדגמים חפשה פורד את דגם הברונקו ספורט המאובזר במתלים משופרים

בתחילת אוגוסט דלק מוטורס, יבואנית פורד בישראל תפתח את רשימת ההזמנה המוקדמת לרכישת פורד ברונקו, המכירה תתבצע באמצעות אתר אינטרנט ייעודי, כאשר מלאי הרכבים יהיה מוגבל, תהליך המכירה יתבצע במהמשך ע"י נציג מכירה בפגישה אישית

 

המכירה המוקדמת נפתחת בעוד…

בעוד

ימים
שעות
דקות
שניות
שלב זה מציינת היבואנית כי הברונקו יוצע כאן עם יחידת ההנעה החזקה וב-3 רמות גימור, אך טרם פרסמה את מחירון הדגם.
 
המנוע החזק בהיצע הברונקו הינו V6 מוגדש בנפח 2.7 ליטרים. ההספק עומד על 310 כ"ס ונתון המומנט המירבי עומד על 55.3 קג"מ. אל המנוע משודכת תיבה אוטומטית בעלת 10 הילוכים.
הברונקו יוצע ב-3 גרסאות (מתוך 7 אפשריות בארה"ב), כאשר למעשה מדובר בגרסאות הגבוהות יותר (פרט לגרסת First Edition היקרה ביותר). בכל הגרסאות ניתן לפרק את הגג והדלתות, כאשר מראות הצד נותרות במקומן, לעומת גי'פ רנגלר שם הן מוסרות ביחד עם הדלתות הקדמיות.
גרסת הכניסה בארץ הינה Outer Banks והיא תוצע בגרסת 2 או 4 דלתות. במפרט האמריקאי היא מוצעת עם גג קשיח בגרסת ה-2 דלתות וגג רך בגרסת ה-4 דלתות (אופציה לקשיח). גרסה זו בעלת עיצוב אופנתי יותר ולדגם צמיגי All Terrain 255/70R18. 
גרסת Badlands מוכוונת לביצועי שטח ותוצע גם היא בגרסאות 2 או 4
דלתות. מפרט אביזרי השטח כולל בגרסה זו גם בורר מצבי שטח מורחב, נעילת דיפרנציאל קדמית ואחורית, ניתוק מוט מייצב קדמי, מתלי בילשטיין וצמיגי All Terrain 285/70R17. 
גרסת Wildtrack היא המקבילה של פורד ל"רוביקון" של הרנגלגר, והיא תוצע בגרסת ה-4 דלתות בלבד. לעומת גרסת ה-Badlands היא כוללת גם הגבהה נוספת, צמיגי שטח 315/70R17 ו-Beadlock למניעת החלקת הצמיג מהחישוק.
 
לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם מרכז שירות הבירה בטלפון 02-6783770 
לרכישה מוקדמת ניתן להיכנס לקישור המכירה

אולי יעניין אותך גם..