תחזוקה שוטפת וטיפולים

במרכז השירות ניתן לבצע את כל הטיפולים הדרושים לרכבך על פי הוראות היצרן. הטיפול מתבצע תוך שימוש בחלקים מקוריים ושמנים וחומרים באיכות הטובה ביותר ובהתאמה לרכבך.

תאם ביקור במרכז השירות

כמה מילים אודותינו

מוסך הבירה בע"מ נוסד בשנת 1965 ונמנה עם המוסכים המובילים באזור ירושלים וסביבתה.
מרכז שירות הבירה מספק את כל השירותים והטיפולים לרכב במהירות ובמקצועיות, וכן מעניק הטבות רבות לחברי מועדון הלקוחות של המוסך.
למרכז שרות הבירה הכרה בתו התקן והאיכות ISO9002. מדי שנה אנו זוכים בתעודת הצטיינות 5 כוכבים.

קרא עוד

למה חשוב לטפל ברכב במוסך מורשה?

היתרונות הרבים של טיפול במרכז שירות המורשה ע"י היבואן

קיימים מוסכים רבים בארץ, חלקם מורשים, חלקם מורשים ע"י היבואן, ישנם אפילו מוסכים שלא מורשים כלל, מה שנקרא "מוסכי מדרכה".  מה ההבדלים בניהם? ולמה כדאי לטפל במוסך מורשה יבואן?

אנו נענה על השאלות הנ"ל:

סרטונים מעולם הרכב

מערכת איווקס

מערכת CM-107 מבית Safe Drive System הינה מערכת התרעה לרכב בטכנולוגיית מצלמה חדשנית ומדוייקת המסייעת לנהגים לנהוג בטוח יותר ובכך למנוע את מעורבותם בתאונת דרכים. המערכת מספקת ניתוח בזמן אמת של תנאי הכביש והתנועה ומזהירה את הנהג כאשר היא מזהה מצב מסוכן לרבות אי שמירת מרחק וסטייה בלתי מתוכננת מנתיב הנסיעה – טעויות המהוות חלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות.

בזכותכם אנחנו חוסכים כסף וגם מצילים חיים. חובה! חובה לכל קצין רכב!

פורד פוקוס

זו לא רק מכונית! הפורד פוקוס מציעה רמות גבוהות במיוחד של חדשנות ודיוק – להנאה טהורה מהנהיגה בכל יום ובכל דרך. העיצוב הקינטי הספורטיבי והדינאמי של פורד מעניק לה נוכחות ייחודית משלה. מערכות רבות ומתקדמות לסיוע לנהג מעניקות נוחות ובטיחות מעל לכל תחרות.

פורד אקפלורר ספורטיבית

שכח את כל מה שידעת עד היום על רכב פנאי-שטח (SUV). האקספלורר החדש מפלס נתיב חדש אל ההרפתקה – ובדרך מגדיר מחדש את כל מה שקשור ל- SUV.
עם מנוע V6 חדש בנפח 3.5 ליטר וטכנולוגיית Ti-VCT, הוא צורך 25% פחות דלק בנסיעה בינעירונית.